Hakkımızda

Onpak Ambalaj, 2008 yılında 3A-DGR adı altında tehlikeli madde paketlemesi, danışmanlık hizmeti ve ambalajlama ürünleri satışında hizmet vermek üzere başladığı yolculuğuna, 2012 yılında konusunda dünya lideri olan Ranpak BV koruyucu kağıt ambalaj firmasının Türkiye distribütörlüğünü de bünyesine katarak, ambalaj ve paketleme konusunda kapsamını ve iş birliğini genişletmiştir. 2014 yılında şirket unvanımız ONPAK AMBALAJ SAN. TİC. LTD.ŞTİ olarak yenilenmiştir. Özellikle kağıt ambalaj ve oluklu mukavva konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemizi ve uzmanlığımızı ülkemizde son yıllarda önemli bir sektör haline gelen yeni nesil ambalajlama ve paketleme ihtiyacının karşılanmasına yönelik kraft kağıt, cihaz, teknik servis ve danışmanlık hizmetlerini müşterilerimize sunarak çözüm ortaklığımızı sürdürmekteyiz.

Firmamız güçlü sektör tecrübesini ve yenilikçi alt yapısını; evrensel değerlere, çevreye ve insana saygılı, güvenilir, fark ve değer yaratan üretim ve hizmet anlayışını tüm müşterilerimizle paylaşmakta, sektörünün tercih edilen firma özelliğini her geçen gün geliştirerek sürdürmektedir.

MİSYON: Güçlü sektör tecrübemiz ve yenilikçi alt yapımız ile ambalaj sektöründe analiz ve raporlama destekli, araştırmacı, çevreye duyarlı üretim ve hizmet anlayışımızı tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla paylaşan, sektörünün tercih edilen bir şirket olmak yolunda ilerlemektir.

VİZYON: Dünyanın her yerinden ulaşılabilir, güvenilir, fark ve değer yaratan, çevreye ve insana saygılı, evrensel ve marka değeri yüksek bir firma olmaktır.